Baltic Armaments Ascention Logo

B&T – Brugger and Thomet – RBS ™

Relvalisad, B&T, Summutid

B&T – Brugger and Thomet – RBS ™

Relvalisad, B&T, Summutid | 0 comments

Kui pole päris kindel, mis on summuti eelised ja omadused, siis soovitame kindlasti läbi lugeda tööpõhimõtted klikkides SIIASee projekt on võtnud B&T jaoks mõned kuud ja selle tulemusena töötati välja mitu erinevat kujundust. Parimad neist kujundustest viidi järgmisse etappi ja optimeeriti, mille tulemuseks oli RBS ™ lahendus.

Summutil on järgnevad omadused:

Gaasi märkimisväärne vähenemine operaatorile
Suurem tulekiirus täisautomaatrežiimis
Sarnane välgu vähendamine kui tavalisel summutajal
Sarnane heli summutamine kui tavalisel summutajal

B&T on edukalt välja töötanud mitu tüüpi summuteid nii vintpüssidele kui ka kerg-kuulipildujatele, mis on suurelt vähendanud gaasipilve suurust pärast kuuli väljumist torust. Siiski on tehtud mõningad kompromissid. Nüüd on aeg küsida, milliseid muudatusi summutaja kujunduses ja jõudluses on kasutaja nõus aktsepteerima:

+ Heli vähendamine
+ Välgu vähendamine
+ Kaal
+ Pikkus
+ Suurus (läbimõõt)

B&T suutis selle projektiga suhteliselt kiiresti edasi liikuda, kuna neil on MP9 supressori projekteerimisel mitmeid aastaid kogemusi, mille eesmärk oli vähendada väljutatavate gaaside hulka. Põhiliselt tehti tööd originaalse disaini kohandamiseks uuele platvormile.

Selle tulemuseks on B&T RBS ™ Suppressor. Hoolimata asjaolust, et Surpressor ehitati algselt kuulipildujate jaoks, avastas nende arendus peagi, et uus disain töötab äärmiselt hästi nii poolautomaatsel kui ka püssidel.

Kaal ja pikkus on vaid veidi suuremad kui B&T tuntud ja laialt kasutatav ROTEX-V ™ summutajal.

RBS-ist on saamas professionaalsete kasutajate seas suurt populaarust koguv toode. Tundub, on leitud lahendus probleemile, mille pärast paljud kasutajad tundsid end ebameeldivalt, kuid ei teinud suurt probleemi ja äkki ollakse lahendusega kohapeal, enne kui keegi probleemi suure kella külge paneb. See on turu ennetamine ja millegipärast löödi RBS’ga naela pea pihta selles osas.

WE reklaamib endiselt kogu tootesarja ja paljud kasutusalad soovivad ikkagi kergemat või maksimaalse heli summutusega summutit. RBS on raskem ja reduktsioon pole hea kui ROTEX-V. Üks suurepäraseid asju Brügger ja Thometi tootesarja arengus on see, et nüüd on iga toote või kasutaja jaoks välja töötatud vastav toode – Kui kasutaja teab täpselt, mida ta tahab, võime lasta tal testida järgmist:

· ROTEX-II – välgu vähendamine

· ROTEX-V – enim müüdud summutid mudelitele 5.56 ja 7.62

· ROTEX-X – V kergversioon

· M.A.R.S. – Suurepärane kaalu, heli ja välgu vähendamise kombinatsioon, kuid selleks tuleb kasutada spetsiaalset välgupeitjat.

· RBS – lahendus gaasisurvele

Brügger ja Thomet on iseenda konkurent. Teisi summutite tootjaid pole põhjust vaadata. Varsti võite jälle oodata uuendusi surpressorite vallas.

Baltic armament OÜ Taktikaline varustus ja konsultatsioonid, taktikalise ja militaarse varustuse müük

eqqus Ltd OÜ

Pakume laia valikut kaitsetööstuse kontseptsioone ja tooteid vastavate struktuuride ülesannete edukamaks täitmiseks.

E-mail: info@eqqus.ee
E-pood: www.seikluspro.ee

KONTOR & LADU

Tel: +372 6460113
Aadress: Siduri 7 – 405
Lahtiolekuajad: E-R 09:00-16:00

 

ESINDUSKAUPLUS SEIKLUSPRO

Aadress: Mustamäe tee 24
Tel: +372 5562 0005
Lahtiolekuajad: E-R 10:00-18:00