Baltic Armaments Ascention Logo

Typhoon International

 

Typhoon International Military equipment eqqus Ltd

Typhoon International on olnud uuendaja isikukaitse pakkumisel elementide eest alates 1947. aastast. Nende maine on erakordselt kvaliteetsete meretoodete – sealhulgas kuivülikonnad, vesiülikonnad, sukeldumisülikonnad, ujuvuse abivahendid ja paljude muude tootja.

Tänapäeval on Typhoon üks maailma suurimaid kuivrõivaste tootjaid. Nende kuivülikonna algus pärineb 1976. aastast, mil töödati välja esimene kerg kuivülikond, peale mida järgnes 1992. aastal Clotexi kuivülikond. Typhoon jätkab oma valdkonna uuendusi järjepidevalt, samal ajal kui kangatehnoloogia, tootedisaini ja uute komponentide areng hoiab ülikondade valikut jätkuvalt kõrgel tasemel. Disaini ja evolutsiooni esirinnas. Typhoon  tooted leiab ka vabaaja veesporditurul võtmetähtsusega tegijana, mis on spetsiaalselt loodud paljude veepõhiste tegevuste jaoks – sukeldumine, purjetamine, surfamine, süstasõit, SUP ja igapäevased rannakasutajad.

Typhooni puhtatõulisusele vabaaja veesporditurul on nende juhtivat kommertstoodete valikut tarnitud paljudele veekogudes või veekogude läheduses töötavatele organisatsioonidele nii Ühendkuningriigis kui ka kogu maailmas. Nende hulka kuuluvad kaitse-, vee- ja keskkonnaorganisatsioonid, rannavalve, tuletõrje, politseiteenistused, tuulepargid, kohalikud omavalitsused ning otsingu- ja päästeorganid. Lisaks asjakohaste sertifitseerimise säilitamisele kontrollitakse kõiki nende tooteid pidevalt kogu tootmisprotsessi vältel. Enne tehasest lahkumist teostatakse asjakohaseid toimivusteste. Typhooni peakontor Redcaris pakub täielikku müügijärgset teenindust, mis hõlmab ka remonti ja teenindust.

 

Esimene valik spetsialiseerunud sõjaväe üksustele üle terve maailma

Typhoon tarnib praegu ainulaadset valikut sõjalisi tooteid operaatoritele kõigis dessantoperatsioonide valdkondades üle maailma. See hõlmab eliit- ja politseiüksusi. Kasutades oma teadmisi, saavad nad pakkuda laias valikus valmistooteid ja eritellimusel valmistatud tooteid. Portfellis on juba olemas suur kataloog NATO laos olevatest toodetest, kuid disainimeeskond on valmis kohandama seadmeid vastavalt individuaalsetele vajadustele. See võib olla lihtsalt kuivülikonna tasku asendi teisaldamine, toote muutmine magnetivastaste omaduste lisamiseks või eritellimusel valmistatud kuivkoti kujundamine algusest peale, mis võib olla üksikisiku või üksuse jaoks ühtne.

Typhooni lai valik on valmistatud ISO 9001 kriteeriumide nõudeid täites.

 

Pyriad Assulter Kuivülikond

Pyrad assulter eqqus kuivülikond militaar

GORE-TEX® PYRAD® kangas moodustab stabiilse tõrjekihi, et kaitsta kasutajat. Pärast kuumuse või leegi mõju kustub kangas iseenesest ning ei teki auke ega murdu tänu GORE® PYRAD® kangatehnoloogiale.

 

Waterspider Boot

Typhoon Waterspider Boot eqqus Ltd OÜ sukeldumis jalanõud

Saabas on disainitud kooskõlas SOF vajadustega üle maailma. Selle tulemusel loodud jalatsid on suurepärased MCT- üksuste jaoks, piraatidega võitlevatele ja veealuseid operatsioone läbi viivatele operaatoritele