Baltic Armaments Ascention Logo

LIBERVIT

Libervit on maailma juhtival kohal Pääste-, erivägede ja tööstuse hüdrauliliste tööriistade kujundaja ja tootjana. Usaldusväärne ja kindel valik.

Tuletõrje

Tänaseni pole ükski ekstraktsioonimaterjalide tootja suutnud sunniviisilise sissetoomise valdkonnas välja pakkuda tõhusat lahendust.
Päästijaid silmas pidades on LIBERVIT kasutanud oma 20 aastat kestnud tihedat koostööd politsei ja eriüksuse vägedega et luua kiireks sisenemiseks vahendeid. Tööriistad juurdepääsu loomiseks, tööriistad soomustatud uste avamiseks, metallist aknaluugid, aknad, liftide uksed, rongide uksed..
Tuletõrjujate vajadustele mõeldes on need tööriistad väga tõhusad, ja samas ka turvalised, sest neid saab kasutada kaugelt, mis pakub kaitset võimalike ohtude eest

Sukeldujad

LIBERVIT Maritime  pakub päästeorganisatsioonidele ainsat toodete vahemikku maailmas, mis võimaldab lahti lõigata ja jõuga sisenemist maismaa-, vesises või veealuses keskkonnas. Need komplektid sisaldavad hüdraulilist jõuseadet, lõikureid, laotureid, tungrauasid ja ukseavasid, mis on võimelised töötama kuni 80 meetri sügavusel. Komplektid on autonoomsed ja neil on neutraalne ujuvus. LIBERVIT on taas kord pioneer ja juht antud valdkonnas, mis on nii spetsialiseerunud ja keeruline, kui seda on veealused päästetööd

Lahtilõikamine ja päästmine

Hüdrauliliste tööriistade tootmine abivajajate päästmiseks on LIBERVITi missioon. ORANGEline’i sortiment on pühendatud avaliku või erasektori päästjatele. Auto, veoauto, bussi-, rongi-,  või maavärina alla maetud inimesed, tööstuspiirkonna kokkuvarisemised – Kohad kus on vaja kasutada võimsaid tööriistu. lõigake ja vabastage.